Захід заплановано на 25 червня, а головною подією стане виступ гоночної команди Red Bull Racing. Демонстрації дрифту, мотоциклів, музики і навіть парад Marcha dos Mercados de Lisboa складають унікальну програму.

Red Bull Showrun Lisbon включає демонстрацію Формули-1 за участю потужного боліда RB7 - V8, на якому Себастьян Феттель став чемпіоном світу у 2011 році.

Захід буде розділений на дві зони: паддок, який буде облаштований на площі Праса-ду-Імперіу і буде доступний для публіки зранку (9:00 - 13:00), та траса довжиною близько кілометра, розташована в самому центрі Авеніда-да-Нндія (між Музеєм тренерів та Культурним центром Белен), де все дійство розпочнеться о 15:00.

Девід Култхард, який завоював свій перший подіум для Red Bull Racing у 2006 році, є черговим пілотом Red Bull Showrun Lisboa. Ця справжня легенда "Формули-1", якій зараз 52 роки, взяла участь у 247 Гран-прі і 62 рази стояла на подіумі. Португалія, безсумнівно, займає особливе місце в його кар'єрі, адже саме в Ешторілі він виграв свою першу гонку в чемпіонаті світу Формули-1 у 1995 році.

Red Bull Showrun Lisboa - це захід Red Bull, який проходить за підтримки компанії Heineken та міської ради Лісабона.

ПРОГРАМА

НЕДІЛЯ_25 ЧЕРВНЯ

9:00 - 13:00 Паддок відкритий для відвідувачів

10:00 - відкриття зони барів та магазинів

11:00 Перекриття руху - Avenida da Índia

15:00 Початок пробігу Red Bull Showrun у Лісабоні

15:12 Марш-парад за участю Девіда Култхарда + Areas Gibieza + Red Bull Driftbrothers

15:30 SIDE ACT#1 Areas Gibieza

15:40 Паралельна програма №2 Red Bull Driftbrothers

15:53h Red Bull Racing в дії

16:05 SIDE ACT#3 Демонстрація Red Bull BC One Breaking

16:25 SIDE ACT#4 Areas Gibieza + Red Bull Driftbrothers

17:00 Red Bull Racing в дії

17:12 ДОПОМІЖНА АКЦІЯ #5 виступ Kappa Jotta

17:25 SIDE ACT#6 Areas Gibieza + Red Bull Driftbrothers