"У разі кваліфікації змішаної естафети через олімпійський рейтинг, спортсмени, які забезпечили собі місце на подіумі на етапі Кубка світу, автоматично забезпечили собі місце в Парижі", - повідомили в організації.

Спортсмени Васко Віласа, Рікардо Батіста, Мелані Сантос і Марія Томе завоювали срібну медаль на етапі Кубка світу в Нап'єрі, Нова Зеландія, і таким чином забезпечили собі місце в індивідуальній кваліфікації до Парижа-2024, запланованій на 30 липня (чоловіки) і 31 липня (жінки), а також у змішаній естафеті 5 серпня.

Світовий триатлон завершив процес кваліфікації після скасування гонки в Абу-Дабі через погану погоду, причому Португалія пройшла кваліфікацію завдяки дев'ятому місцю в світовому рейтингу, яке було закріплено досягненнями в Нап'єрі.

З місцями, зарезервованими для шести найкращих естафет у рейтингу, за винятком Франції, Німеччини та Великобританії, які вже пройшли кваліфікацію, Португалія посіла шосте місце, поступившись Новій Зеландії, Швейцарії, Австралії, Сполученим Штатам та Італії.

На Олімпійських іграх у Парижі-2024, які відбудуться з 26 липня по 11 серпня, Португалія матиме чотирьох представників у цьому виді спорту, і вперше Португалія матиме двох жінок-спортсменок в індивідуальній кваліфікації.