В іншій грі вчорашнього дня "Челсі" здійснив вражаюче повернення, перемігши на "Стемфорд Брідж" "Манчестер Юнайтед" з рахунком 4:3. Хет-трику Коула Палмера вистачило, щоб обіграти "Юнайтед". 21-річний гравець забив два м'ячі на 110-й і 111-й хвилинах.

У середу "Манчестер Сіті" на стадіоні "Етіхад" розгромив "Астон Віллу" з рахунком 4:1. Філ Фоден зробив хет-трик у грі після того, як іспанець Родрі відкрив рахунок у першому таймі.

Гол Мартіна Одегаарда та автогол принесли "Арсеналу" перемогу з рахунком 2:0 над "Лутон Таун", який тепер опустився в зону вильоту.

В іншому матчі "Брентфорд" і "Брайтон енд Хоув Альбіон" зіграли внічию 0:0.

У вівторок було зафіксовано три нічиї 1:1, проте "Борнмут" переміг "Крістал Пелас" 1:0, а "Ноттінгем Форест" обіграв "Фулхем" 3:1, прагнучи уникнути вильоту з зони вильоту.