W innym wczorajszym meczu Chelsea dokonała spektakularnego powrotu - pokonując Manchester United 4-3 na Stamford Bridge. Do pokonania United wystarczył hat-trick Cole'a Palmera, który zdobył dwie bramki w 110. i 111. minucie spotkania.

Manchester City pokonał w środę Aston Villę 4-1 na Etihad Stadium. Phil Foden zdobył hat-tricka w meczu po tym, jak Hiszpan Rodri otworzył wynik w pierwszej połowie.

Gol Martina Ødegaarda i bramka samobójcza dały Arsenalowi zwycięstwo 2-0 nad Luton Town, które spadło do strefy spadkowej.

Brentford i Brighton and Hove Albion zremisowały 0-0 w innych spotkaniach dnia.

We wtorkowych meczach padły trzy remisy 1:1, jednak AFC Bournemouth pokonało Crystal Palace 1:0, a Nottingham Forest pokonało Fulham 3:1, starając się uniknąć spadku.